Mooie titel van een liedje, die hier vast ergens geplakt wordt in dit artikel.
[
We hebben crisis, nee, we zijn de crisis.
We praten en denken ons gewoon de crisis in.
Alles wordt duurder ons huis wordt onverkoopbaar.
In Duitsland gaat het net even anders. Hier gaat men juist investeren in onroerend goed.
De rente is laag en de huizenprijzen waren daar al laag.
Onze huizen hebben die periode al lang gehad en misschien komen we daar ook tegen de tijd dat menigeen zijn huis voor een appel en ei heeft verkocht.
Jaren zijn we “belazerd”met eindeloze mogelijkheden om een huis te kopen met geld dat we niet hebben en ook nooit zullen krijgen. Nog veel erger is dat die “onbetaalbare huizen” nu heel goed betaalbaar worden, maar daar heb je als eigenaar niks aan.
Je geld, je hypotheek, je niets is eigenlijk verdampt, je dient het alleen nog even af te betalen.
Rondpompen van geld is iets wat ik de laatste tijd veel hoor, populair gezegd “je kop in het zand steken”.
En dan te bedenken dat ik in deze vervelende kloterige crisistijd een eigen bedrijf ga beginnen.
Het is maar goed dat ik mijn inkomen verdien met een reguliere baan.
Maar hoe komen we nu uit deze malaise? Niet dus. De malaise wordt in stand gehouden en niet alleen door u en ik, maar zeker ook door banken en andere die al genoeg geplukt hebben.
Je kan aandelen kopen die gekoppeld zijn aan de malaise van anderen.
Vraag aan elke toevallige voorbijganger of hij of zij nog wat extraas gaat kopen en dan wordt je aangekeken met zo’n lege blik van “ik ben toch zeker sinterklaas niet”.
We willen geen Grieken zijn, we willen lachen om Italië, we ruiken misschien wel kansen in Spanje, maar nee we zijn bang, bang dat wij eenzelfde lot zullen meemaken.
Ik zweer het u er wordt gewoon fiks doorgegokt in de casino”s. De staatsloterij vaart er wel bij, Saturn en Mediamarkt kijken niet bezorgd en Onzezorg?
Ja daar wou ik het met u even over hebben. Is het wel onze zorg. Hebben wij nog wel zorg of zijn we individuele verzekerneukeraars geworden? We zijn verzekerd tot achter de komma., totdat je er gebruik van moet maken.
Er is niets veranderd, we hebben nog steeds kwakzalvers, de banken zijn criminelen en Scrooge viert hoogtij.
Domeinnaam onzezorg is natuurlijk allang weg, maar ik heb wel deze www.onzez.org
Mooi toch?
Wat gaan we daar mee doen.
Ik zeg we omdat u mag mee beslissen. Waarschijnlijk reageert er niemand en dan kan ik gewoon mijn gang gaan.
Laten we eens gek doen en deze domeinnaam ook als voorbeeld nemen om uiteindelijk in crisistijd wel of geen boterham te eten.
Waar koppelen we deze domeinnaam aan?
– iets van zorg
– afvallen
– verzekeringen
– begrafenissen
– crematies
– online testament
– sex
– geen sex
– relatie bureau
– Kunst
– Muziek
– Klussen
– Wij doen alles
– huizen verkoop
– Veiligheid
– Bewaking
– Echtscheiding
– Mediation
– Vacatures
– Diensten
Daar noem je iets…. Huizen verkoop.
Staat volledig stil, is helemaal ingestort. Kunnen we daar wat mee?
Mensen worden voorzichtig.
Kunnen we een site beginnen waar mensen virtueel kunnen bieden op huizen die niet te koop staan? Is dat zinnig?
Ik heb er echt wel vertrouwen in dat u met goede ideeën komt. Het lijstje wat ik binnen 10 seconden hier boven heb geproduceerd geeft al aan dat www.onzez.org een prima domeinnaam is.
Maar goed hoe gaan we dit doen.
Ik ga eerst in google adwords op zoek naar ‘goede” zoekwoorden.
Zeg maar een eerste verkenning in Onzezorgland.
Ik neem aan dat u weet hoe u moet/kunt werken met google adwords.