Ga naar de inhoud

Schrijf mee met Linkelinks

Schrijf mee met Linkelinks

Menu
Menu




bijstand

Economie gaat goed, meer mensen in de bijstand

Geplaatst op mei 31, 2017mei 31, 2017 door retsiem

Economie gaat goed, meer mensen in de bijstand

Economie gaat goed, meer mensen in de bijstand. Hoe beter het gaat hoe minder mensen in de bijstand zou een meer logisch effect moeten zijn.

Niets is minder waar. De economie trekt aan, maar er komen ook meer werkzoekenden bij.  We hebben ook bepaalde mensen gewoon nu minder nodig.

Ook ouderen staan nog steeds achter in de wachtrij.

Ik sta niet in de wachtrij. Gewoon vervroegd met pensioen een soort van luxe bijstand voor slimmeriken.

Het CBS kwam met opvallende cijfers. We zijn al bijna net zo ver als in de jaren 90. Het gaat nu om 47400 mensen met een bijstandsuitkering.

Wie moeten we de schuld geven van deze stijging?

Natuurlijk beginnen we eerst met de vluchtelingen. Het grootste deel beschikt niet over de benodigde competenties dan wel kennis. Ze komen dus niet of moeilijk aan de bak. Volgens sommige nietsnutten horen ze eigenlijk in de bak. Maar goed daar gaat dit artikel niet over.

Het is makkelijk om deze mensen te noemen zonder duidelijk aan te geven wat er wordt gedaan om deze mensen als een haas te scholen. Vele werkgevers schreeuwen om personeel die ze niet kunnen krijgen. in de bouw zijn er duizenden plekken als ook in de zorg.

Volgens kenners is het absoluut niet raar dat het aantal bijstandsgerechtigden niet daalt maar eerder stijgt. De concurrentie is groot er komen ook nieuwe werkzoekenden op de arbeidsmarkt.

Deze nieuwe mensen hebben nog geen verleden in de zin van bijstand en zijn duidelijk in het voordeel. Aan degene die een bijstand hebben kleeft toch vaak wel een vooroordeel.

Ook veranderingen in de wetgeving hebben de stijging een handje geholpen. mensen blijven korter in de WW en belanden dan ook sneller in de bijstand.

Op vele gebieden is het onrustig en ook dat is vrij normaal.

Vanochtend zag ik wat geneuzel over nutteloze opleidingen. Enthousiaste pubers die een MBO opleiding volgen op creatieve gebieden.

Dramatische expressie, theater muziek ze zitten in de vuurlinie.

Linkelinks vindt afschaffing van dat soort van opleidingen volkomen zinloos. We hebben de creatievelingen nodig. We hebben de jongeren nodigen die buiten het “normale” durven te denken en te doen.

Een VOC mentaliteit kan ook gewoon gepaard gaan met een hoop creativiteit.

Laat mensenkinderen vrij kiezen en hun hart volgen en schets niet alleen maar doemscenario’s.

We hadden ook geen Rembrand gehad als schilderen niet erkend was.

We hadden geen Youp als die niet al op zeer jonge leeftijd zijn hart had gevolgd i.p.v. dat hij koos voor een accountant opleiding.

Meer mensen in de bijstand, ga er een creatief mee om.

Meer mensen in de bijstand
Meer mensen in de bijstand

 

 

50 plus dating

Meta

  • Inloggen
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org

Politiek

  • Geen stemrecht voor ouderen
    Door Guus xxxx
    Geen reacties
  • Weet u het nog?
    Door retsiem
    2 reacties
  • Stemfraude of kiezersbedrog
    Door Guus xxxx
    Geen reacties
  • Provinciaaltje leef je nog
    Door Guus xxxx
    Geen reacties
  • Inter-netjes
    Door Guus xxxx
    Geen reacties
  • Neelie Kroes laat anderen verliezen
    Door Guus xxxx
    Geen reacties
  • Niet alleen de lucht kleurde knalrood
    Door Guus xxxx
    Geen reacties
  • Een burg te ver
    Door Guus xxxx
    Geen reacties
  • Vreemdelingen on-recht
    Door Guus xxxx
    Geen reacties
  • Vrouwen praat me er niet van
    Door Guus xxxx
    Geen reacties

meta

  • Inloggen
  • Berichten feed
  • Reacties feed
  • WordPress.org
©J Schrijf mee met Linkelinks | Ontwerp: Krant WordPress thema

Wij gebruiken cookies om het gebruik van deze website te faciliteren en uw instellingen en voorkeuren te onthouden. U kunt deze cookies uitzetten via uw browser [of via uw profielpagina] maar dit kan het functioneren van onze website negatief aantasten. Sluit