Wat mij betreft had Samsom dat mogen noemen. De grappen en grollen zullen binnen korte tijd weer over de tafel gaan en daarmee vaak de echte politiek te kort doen.
Samsom en G(e)ert het vrolijke duo met likcapaciteiten.
Het wordt geen belgische vertoning, maar de Pvda lijkt zijn koers weer te vinden.
Volkomen onzichtbaar heeft het de afgelopen periode achter de feiten aangehold zonder te weten wat de feiten waren. Strategisch past dat bij de heer Cohen, maar niet bij een strijdbaar Pvda. Laat een smoel zien en wordt een partij met “ballen”.
Denk niet alleen aan de onderwijzer, de agent en het bijzonder onderwijs.
Je mag het speerpunten noemen, maar de scherpte zit hem meer in het loodsen van alle getroffenen naar een beter plan.
Linkelinks je lult leuk maar je vreet beter. Dat klopt, maar daarom laten we het ook aan Samsom over, maar hij gaat het niet redden zonder steun. Ik ga nog een peuk kopen want de sigaretten worden wel heel duur.
Samsom laat je hondje uit die doet er zijn plasje wel weer overheen.
gevalletje van Wildplassen.